Сітка ткана нж, ну рифлена (канільована)

  • Сітка ткана нж, ну рифлена (канільована)

Сітка нержавіюча— незамінний матеріал у багатьох виробничих процесах. Основними перевагами сітки з нержавіючої сталі є її довговічність, вона не піддається корозії, стійка до лугів і кислот, технічних масел, нафтопродуктів та інших агресивних середовищ, тому термін її служби триває довгі роки.
Тканина нержавіюча сітка - це металева сітка, полотно якої утворюється хрестовим переплетенням дротів рівних по діаметру, які створюють квадрат правильної форми. використовується в харчовій промисловості.
Є в наявності сітка ткана нержавіюча  з  осередками від 0,04мм до 30,0мм


Сітка нержавіюча (сітка нж) з квадратними осередками

Матеріал сітки: сталь нержавіюча; сталь низьковуглецева.

Спосіб плетіння сітки: полотняний; саржеве.

Де застосовується сітка нж: для екранування та армування поверхонь; у розподілі матеріалу по крупності; для сушіння; у фільтрації; для зневоднення.
Додаткова інформація про сітку: нержавіюча сітка нж ГОСТ 3826-82; сітка нержавіюча нж мікронних розмірів ТУ 14-4-507-99. Максимальна ширина полотна – 2000 мм.
< /div>
Сітка нержавіюча ГОСТ 3826-82, ТУ 14-4-507-99, ТУ 14-4-1569-89 виготовляється з відпаленого дроту стандартної якості (ГОСТ 3282-74) маленьких діаметрів, оцинкованої та неоцинкованої за допомогою човникових та безчовникових верстатів. Також, виготовляється сітка нержавіюча Київ із високолегованої сталі марки 12Х18Н9Т, 12Х18Н10Т, 12Х18Н9, 08Х18Н10. Транспортуються ткані сітки в рулонах заввишки близько 1000-1300 мм, в рулоні може бути до 30 метрів сітки. Сітка нержавіюча Київ згідно з ГОСТ 3826-82 має полотняне плетіння.


Застосування нержавіючої сітки

  • сітка нж для штукатурних робіт (осередок 8 - 12 мм, діаметр дроту 0,6 - 1,2 мм);
  • сітка нержавіюча для розділення та просіювання за величиною сипких матеріалів;
  • сітка нержавіюча для сортування подрібнених абразивних та інших подібних матеріалів;
  • сітка нержавіюча для фільтрації повітря, рідин, інших газів;
  • сітка нж для фільтрації під вакуумом або тиском для зневоднення, сушіння;
  • сітка нж для промивання глинистого розчину (при видобутку нафти);
  • сітка нж для бджолярів (комірка 2 - 3 мм, діаметр дроту 0,5 - 1,0 мм);
  • сітка нж для збагачення марганцевих руд та ін.

Відповідно до ГОСТу 3826-82, для сітки нержавіючої допустиме відхилення для середнього арифметичного розміру сторони осередку у світлі становить 9%, максимальне допустиме відхилення від номінального для розміру окремо збільшеного осередку у світлі становить 40%. Допуск на ширину полотна сітки становить ± 1%.


Сплітання дротів основи і качка в сітці має бути абсолютно певним. Перепустки дротів не повинно бути. Особлива увага звертається на нержавіючі сітки, вони не повинні мати жодних механічних пошкоджень, перегинів, розірваних чи зшитих місць. У нержавіючих сітках допускають зрощування кінців дроту, ткацькі дефекти у вигляді галочок, петель, скручування (не більше двох на 1 кв.м. сітки), перегин на початку шматка сітки.

Сітка нержавіюча виготовляється із закрайками та без закрайки. Якщо сітка нж проводиться без закривання, кінці дроту качка повинні бути підрізані рівно, або бути загнутими, щоб запобігти випаданню крайніх дротів основи.

Упаковка сітки
Рулони сітки обов'язково повинні бути перев'язані відпаленим дротом по краях і посередині рулону. Сітки з осередками від 0,4 до 1 мм обов'язково повинні пакуватися в папір, а поверх паперу - поліетиленову плівку (пакувальну тканину). Сітка нержавійка з розміром вічка від 1,1 до 20 мм транспортується без особливостей упаковки та упаковується лише на вимогу замовника за окрему плату.

Є нержавіюча сітка Київ:


При виборі такого товару, як сітка нержавіюча ціна залежатиме від якісних характеристик матеріалу та природно від виду продукції. Компанія Фільтрон пропонує великий модельний ряд для різних цілей. Відповідно, робити вибір завжди є з чого.

Рекомендовані товари

Сітка ткана латунна
Сітка зварена оцинкована

Сітка зварена оцинкована

Популярна зварна сітка для клітин в Україні та серед багатьох фермерів та дачників. Сітка зварна оци..

27 грн.

Сітка для штукатурки

Сітка для штукатурки

В Україні існує велика кількість компаній, які пропонують такий необхідний матеріал, як штукатурна с..

18 грн.

Дріт оцинкований м'який

Дріт оцинкований м'який

Дріт оцинкований (м'який) використовується для кріплення деталей у різних конструкціях,   ..

30 грн.