Дріт оцинкований м'який

  • Дріт оцинкований м'який

Дріт оцинкований (м'який) використовується для кріплення деталей у різних конструкціях,   утримання деталей у процесі зварювання, nbsp; виготовлення на будівництві каркасів, що підлягають у подальшому заливанні бетоном, промислового виробництва (суднобудування, машинобудування, верстатобудування), виробництва сіток, електродів, цвяхів, пружин різної товщини.

Дрот купити - м'який дріт оцинкований в Києві


Дрот Київ являє собою металевий виріб у вигляді нитки або шнура, який використовується як вихідний матеріал для виготовлення канатів і тросів, пружин, електропроводів, сіток, електродів.

Оцинкований дріт купити

Дрот оцинкований — це дріт, який робиться зі сталевої катанки у вигляді шнура або нитки круглого перерізу і покритий цинковим шаром. Діаметр дроту може змінюватись в межах від 0,2 до 8 мм.

Компанією "ФІЛЬТРОН" пропонується високоякісний оцинкований дріт купити в Києві з доставкою по всій Україні.

Діаметри: 1.8

Виробляється оцинкований дріт Київ з низьковуглецевої сталі за допомогою холодного волочіння через отвори, що послідовно звужуються, з цинкуванням поверхні дроту для антикорозійного захисту. Завдяки методу гарячого цинкування є можливість наносити щільний та рівномірний шар цинку. Саме тому цей метод вважається економічним і надійним.

М'який дріт оцинкований його характеристики

Дрот оцинкований м'який, нормальної точності 1-го класу покриття, виготовляється з таких марок сталі, як СТ0М або СТ1КП.

- В асортименті є дріт Київ, діаметр якого варіюється від 1,0 до 5,0 мм. Укладається цей дріт у мотки типу "Розетта". Їхня маса становить від 100 до 300 кг.

Також, в асортименті є дріт оцинкований м'який, з діаметром від 1,6 до 5 мм. Вона укладається в мотки типу «Розетта-сендвіч», маса яких варіюється від 700 до 800 кг.

Зручний спосіб намотування «розетта-сендвіч» дозволяє швидко відокремлювати мотки масою по 100 кг, їх зручно розмотувати при виробництві огорож. Можливе індивідуальне пакування мотків у поліпропіленовий рукав або інші види пакування.

М'який дріт оцинкований та його застосування

1. Дріт оцинкований – це напівфабрикат, який використовується для виробництва сіток, електродів, дротів, канатів, цвяхів, пружин тросів. Також, дрот оцинкованийнизьковуглецевий може використовуватися як металеві щітки, пристрої заземлення, плічок для одягу, кріплення ящиків і коробок, виробництва відерних ручок та багатьох інших виробів.

2. На сьогоднішній день, дріт Київ оцинкований м'який часто використовується як основа для декоративних виробів та прикрас. Крім того, низьковуглецевий дріт оцинкований застосовується в сільському господарстві та в багатьох галузях промисловості.

3. Дріт оцинкований м'який широко застосовується при виготовленні мюзле (це дріт, що тримає кірки ігристих вин і шампанського), також застосовується для виготовлення ялинок, вінків.

Термооброблений низьковуглецевий оцинкований дріт Київ, межа міцності якого становить 340 - 550 Н/М2, це і є дріт оцинкований м'який. Її обробка проводиться у печах методом гарячого цинкування. За допомогою існуючих технологій є можливість виробляти м'який оцинкований дріт з блискучою поверхнею. Це є однією з важливих переваг, за якими продукції (дрот оцинкований) віддають перевагу споживачам.

Пролока Київ: де купити оцинкований дріт?

Купити оцинкований дріт у Києві можна в компанії "Фільтрон-Сітка".Дрот оцинкований виробляється з вуглецевої сталі. У більшості моделей є знижений вміст вуглецю. Вона може оброблятися термічно або оброблятися. У разі проведення обробки діаметр оцинкованого дроту перебуватиме в межах 0,6 - 3,5 міліметрів, якщо обробка не проводилася, то товщина становитиме 0,8-6,0 міліметрів.


Нашою компанією "Фільтрон" пропонується тільки якісний оцинкованийдріт Купити його у нас ви зможете без проблем та за оптимальною ціною. Ми пропонуємо такий матеріал в асортименті. Тобто, переглянувши наш прайс, ви гарантовано підберете для себе найкращий варіант. Наші грамотні менеджери допоможуть вам із вибором проволоки.

Металічна нитка з цинковою обробкою і є проволокою Київ і наша компанія пропонує вам такий матеріал тільки високої якості. Ви можете не переживати за термін його експлуатації, оскільки користуватися ним ви довго. Ми співпрацюємо з компаніями-виробниками з відмінною репутацією та підбираємо лише найкращі варіанти оцинкованої проволоки у свою продуктову лінійку. У нас ви знайдете дріт круглого перерізу з безприкладними характеристиками міцності та експлуатаційними. Купуйте якісні матеріали за демократичною ціною!

Оцинкування проволоки купити високої якості!

Якщо Вам потрібний якісний оцинкований проволока купитиїї краще у нас у Києві. Наша компанія "Фільтрон-Сітка" надасть Вам величезний асортимент різноманітних дротів та сіток. Ціна на оцинковану дріт у нашому прайс-листі може Вас приємно здивувати!

Оцинкований дріт купити у Києві, доставка в будь-яку точку України.

Рекомендовані товари

Дріт нержавіючий м'який

Дріт нержавіючий м'який

Дріт нержавіючий м'який застосовується практично на кожному підприємстві пов'язаному з нержавію..

160 грн.