Яку сітку вибрати для клітин

Яку сітку вибрати для клітин

09.04.2019

Яку сітку вибрати для клітин в Україні

Розведення свійської птиці та тварин, від яких можна отримати хутро та м'ясо (кролики, нутрії) – прибутковий бізнес, але потрібно забезпечити їм досить комфортні умови утримання. Для виготовлення надійних та довговічних клітин широко використовується металева сітка.

Сітчасті стінки, дах, підлога пропускають повітря, світло і в той же час служать надійною огорожею, яка запобігає втечі тварин, птахів, захищає їх від хижаків. Але не всяка сітка підходить для цих цілей. Металева сітка, якою обтягується каркас клітини для курей, перепелів, кроликів, має відповідати таким вимогам:

  • механічна міцність, стійкість до деформацій, стабільність форми. Така сітка не повинна розтягуватись, обвисати;
  • стійкість до корозійних процесів, окислення, причому не тільки під впливом вологи, а й в результаті контакту з хімічно агресивними середовищами - засобами, що чистять і дезінфікують, послідом;
  • стійкість до забруднень, простота очищення;
  • відсутність у складі металу та покриття токсичних сполук, шкідливих для здоров'я тварин, які гризуть, лижуть стінки клітини.
Цими якостями володіє зварена оцинкована сітка. Вона значно жорсткіша за плетену (рабиці), не провисає. Сітка проста і зручна в монтажі, з неї можна виготовляти клітини, вольєри різної форми та розміру.

Гаряче цинкування забезпечує високий ступінь корозійної стійкості. Клітини, створені з такої сітки, можуть експлуатуватися просто неба, піддаватися дії атмосферних опадів і азотистих випарів від продуктів життєдіяльності тварин, птиці.

В асортименті компанії «Фільтрон» представлена зварна оцинкована сітка з різним розміром осередків, з неї можна споруджувати клітини для дрібних і великих тварин.