Яка сітка потрібна для фільтрації

Яка сітка потрібна для фільтрації

11.04.2019

Яка сітка потрібна для фільтрації

Широкий асортимент сіток з різними характеристиками обумовлює різноманітні можливості їх застосування, до яких відноситься очищення рідин і газів від домішок. Без фільтрувальної сітки неможлива експлуатація свердловин у піщаному ґрунті, робота вентиляційних систем, виливок виробів із металу, пластику.

Головна особливість такої сітки - нульовий розмір осередків, щільне плетіння називають галунним. Якщо розглядати сітку на просвіт, вона виглядає суцільною, отвори не видно. Тим не менш, у металевій тканині є дрібні зазори між дротом, що переплітаються, через які просочується рідина, повітря, газ, а дрібні домішки затримуються.

Фільтрувальні сітки схожі на тканину, тому ще називаються тканинними, але замість ниток складаються з дротів. Дріт (прутки) основи розташовуються на певній відстані один від одного. Перпендикулярні до них дроти качка переплітаються з ними за певною схемою, впритул прилягають один до одного.

При створенні сіток для фільтрів застосовується два види переплетення:

  • полотняне;
  • саржеве.
Вони відповідають аналогічним переплетенням ниток у текстильних тканинах, але в галунній сітці діаметр дротів основи більше, ніж качка. Чим тонші дроти, що переплітаються, тим більша їх кількість на одиницю площі.

Компанія «Фільтрон» виготовляє кілька видів тканої сітки:

  • з нержавіючого дроту, полотняного та саржевого плетіння, для фільтрації води та інших рідин, повітря, газів, зневоднення розчинів. Відрізняється високими характеристиками міцності, може застосовуватися для фільтрації під тиском і у вакуумному середовищі;
  • латунна, полотняного плетіння. Хімічно інертна, стійка до окиснення.